fbpx
Rozë

E fiksuar pas Angelina Jolie, shikoni si u katandis pas dhjetra operacioneve

Ajo ishte e fiksuar pas aktores së njohur Angelina Jolie duke harxhuar shuma të mëdha parash me operacione plastike në fytyrë dhe trup, por jo gjithçka ka shkuar ashtu siç priste.

Madje ka shkuar tmërrësisht keq, përcjell Albeu.com.

29-vjeçarja nga Irani, Saba Tahar ka marrë vëmendjen e mediave botërore pas postimeve të “frikshme” të saj në Facebook me një pamje që vetëm me Jolien nuk ngjan.

Ajo filloi një dietë të fortë duke humbur 20 kilogram duke arritur në gjëndjen aktuale

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close