fbpx
Lajme

“Maskohet” Albin Kurti dhe largohet nga sheshet e Prishtinës (Foto)

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes Albin Kurti sonte është larguar nga arresti shtëpiak duke u bashkuar me festën e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë. Bashkë me të festës i është bashkuar edhe deputetja tjetër e kësaj partie, Donika Kadaj-Bujupi.

Por pas përfundimit të festës, Kurti është larguar nga sheshet duke vazhduar tutje për në shtëpi, i siguruar nga dhjetëra aktivistë të shumtë të Vetëvendosje të cilët e përcollën atë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close