fbpx
Rozë

“Haku jem” klipi më i ri i Endritit

Pas klipit të lutem vjen Endriti me Haku jem

Këngëtari Endrit Ademi të dielën ka lansuar projektin e tij të fundit “Haku Jem”.

Një këngë e punuar nga Yll Limani që ka bërë tekstin dhe muzikën, ndërsa orkestrimi nga Florent Boshnjaku.

Kënga “Haku jem” është një baladë që flet për tradhtinë e një vajze, me një fund tragjik.

Klipin e ka realizuar produksioni ”Asha”. Këngëtar të rinj dita ditës po i shtohen tregut tonë të muzikës, duke e pasuruar gjithnjë e më tepër. Klipi në likun më poshtë./epilogu/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close