fbpx
Rozë

Marina ka diçka për t’i thënë Luanës për emisionin e ri!

Marina dhe Luana kanë treguar gjithnjë se janë mjaft të afërta me njëra-tjetrën.

Padyshim që Marina nuk mund të mos e ndiqte performancën e motrës së saj në emisionin e ri “Shiko kush luan”.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto të Luanës dhe krahas saj shkruan: “Mrekullia ime krenare pamase per pjekurine, maturine dhe bukurine qe ke,”-përfundon Marina Vjollca.

Ndërkohë edhe ajo pritet të nisë në Tv Klan një sfidë të re televizive me emisionin “C’est la vie”.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close