fbpx
Rozë

Albani dhe Miriami publikojnë këngën dedikim vajzës së tyre (Video)

Këngëtari Alban Skënderaj dhe bashkëshortja e tij gjithashtu këngëtare kanë realizuar këngën e parë të dedikuar vajzës së tyre.

Dyshja të cilët kishin edhe bashkëpunime më parë këtë herë kanë zgjedhur që dashurinë e tyre të përbashkët për vajzën të kurorëzojnë edhe me një këngë dhe videoklip fantastik.

Miriami e cila duket për mrekulli bashkë me Albanin i dhanë të gjithë fansave të tyre një këngë shumë të këndshme për të dëgjuar përgjatë kësaj kohe. Sigurisht në videoklip është edhe vajza e tyre e vogël , një vajzë tejet e lezetshme.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close