fbpx
Rozë

Kjo politikane shqiptare i dha ngjyra ditës me shi!

Ajo është një nga politikanet shqiptare, e cila gjithashtu ka rënë gjithnjë në sy për stilin e saj në veshje.

Edhe këtë herë ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu ka lënë pa fjalë me foton e fundit të publikuar në Instagram.

Ajo shfaqet e veshur e tëra me të kuqe plot sharm. Gjithashtu shohim se veshja e saj shkon mjaft edhe me ambientin përreth. “Vesë dhe shi bie kudo,”-ka shkruar këngëtarja si diçiturë krahas fotos.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close