fbpx
Rozë

Këngëtares së njohur ia vjedhin veturën, kush e gjen 2000 mijë euro shpërblimi

Kjo javë nuk nisi mbarë për njërën nga këngëtaret e njohura shqiptare.

Bëhet fjalë për këngëtaren Shkenda Dubova për të cilën kjo ditë shkoi si mos më keq.
Nuk ka se si të shkojë më keq dita, se sa kur të vjedhin nga bukuroshet prej koleksionit të makinave.Për këngëtaren kosovare e ndërmarrësen Shkenda Dubova, hajdutët nuk kanë pasur mëshirë kur kanë vendosur t’i hyjnë me dhunë në veturë, e t’ia vjedhin atë gjatë ditës së  hënë.

Bëhet fjalë për një “Range Rover” në ngjyrë të kuqe, që këngëtarja e kishte si pjesë të koleksionit të saj të makinave luksoze.
Lajmin për Prive e ka bërë të ditur vet Dubova, e cila po ashtu ka deklaruar se kushto që i ndihmon ta gjejë veturën e saj apo edhe me vendndodhjen, do të ketë një shpërblim

Dhe shpërblimi për ndihmesë ndaj saj, pason të jetë hiç më pak se 2000 euro “të thata”.
Targat e makinës “Range Rover” në ngjyrë të kuqe , siç shihet edhe në foto janë: “01-990-KK”.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close