fbpx
Rozë

Flet nëna e Oriola Marashit, zbulon operacionet e të bijës

Duke qenë një nga modelet më bukuroshe e më seksi shqiptare, edhe Oriola Marashi është përfolur shumë se mund të ketë kryer operacione plastike.

Megjithatë modelja nuk i ka vënë shumë mend thashethemeve dhe nuk ka reaguar asnjëherë. Por a ka vërtet ajo operacione?

Të vërtetën e ka zbuluar mamaja e Oriolës, ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jakaj e cila në një intervistë për “Thumb” u shpreh se Oriola nuk ka bërë asnjëherë operacione plastike.

“Oriola nuk ka bërë asnjëherë operacion plastik sepse nuk e ka pasur të domosdoshme. Nëse do e ketë të domosdoshme, mbase një ditë mund të bëjë”, u shpreh mamaja e modeles.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close