fbpx
Rozë

Artistet e ‘moshuara’ të estradës, por shumë seksi

Vitet thjesht janë numër për to.

Të bukura, elegante, seksi e mbi të gjitha shumë të njohura në vend.

Janë këto disa nga yjet e estradës të cilat me bukurinë e linjat perfektë po sfidojnë moshën që kanë.

Një nga to është padyshim këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj e cila është ndër figurat më të njohura e të komentuara në showbizin shqiptar.

Albëria çdo herë e më shumë habit fansat me pamjen e saj. E këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve të shumta që ajo publikon në rrjetet sociale. Ndonëse nënë e dy vajzave, Albëria duket shumë në formë.

Këtë pamje të këngëtares 42-vjeçare shumë kush do ta kishte lakmi.

 

 

 

Është 49-vjeçare, por vitet për të si duket janë ndalur. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Mihrije Braha e cila po qëndron stoike në skenën muzikore. Përveç karrierës së saj të bujshme, Mihrija gjithmonë ka marrë vëmendje edhe me dukjen e saj.

Përkundër moshës dhe faktit se ajo është nënë, pamja e saj lë shumë për tu dëshiruar.

 

 

Një emër tjetër shumë i njohur për publikun është edhe Suzana Mushkolaj, nëna e këngëtares së njohur Argjentina Ramosaj.

Jo më kot Suzana njihet ndër femrat më të bukura shqiptare. Edhe pse është bërë gjyshe Suzana konsiderohet si gjyshja më seksi e estradës shqiptare.

 

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close