fbpx
Rozë

Luana Vjollca vjen me Website personal (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca vjen me disa risi.

Nga sot ajo do të ketë website personal të saj nga ku do të postoj projektet e saj të reja dhe gjithçka tjetër rreth saj.


Luana pas pushimeve duket se u është kthyer punëve dhe përditshmërisë së saj.


Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close