fbpx
Rozë

Morena Taraku në këtë fotografi duket më tepër se e bukur (Foto)

Ish misi kosovar, Morena Taraku është shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë e bukur.

E grimuar nga Sellma dhe me bukurinë që e karakterizon ajo shkëlqen.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close