fbpx
Rozë

Bella Hadid na tregon të pasmet rrumbullake

Për ditëlindje diti që të shthuret pak

Është kjo supermodelja Bella Hadid e cila ka bërë një snap ku na tregon të pasmet e saj rrumbullake derisa ka pasur të veshur një veshje me satin për ditëlindjen e saj.

E kjo ishte arsyeja pse ajo festoi në këtë mënyrë.

Bukuroshja festojë ditëlindjen e saj të 21’të dhe për këtë vendosi të tregoi më shumë se herëve të tjera duke treguar të pasmet.

Sirena e pistave të modës është hera e parë që e bën këtë gjë derisa ditëlindjen e ka festuar fillimisht në një restorant me familjen saj në New York.Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close