fbpx
Rozë

Kim Kardashian me plotë kuptimin e fjalës e tmerrshme pa grim (Foto)

Kim Kardashian konsiderohet si një femrat më të bukura në botë.

Por Kim e shfaqur në Bererly Hills pa grim duket tmerrësisht keq, madje edhe u komentua shumë keq nga fansat e saj.

Dhe krahasuar me fotografitë tjera të Kim këto janë aspak mbreëslënse dhe dëshpruese.

 

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close