fbpx
Lajme

Prizren, i vuri flakën veturës pasi shkaktoi vetë-aksident

Dje në rrugën “Ismail Kryeziu” në Prizren, dy meshkuj kanë shkaktuar vetë-aksident, por më pas njëri prej tyre i ka vënë flakën qëllimisht veturës.

Zjarrëfikësit kanë dalur për ta shuar zjarrin, ndërsa policia po merret me rastin, transmeton Express.

Njoftimi i policisë:

04.11.2017-04:20. Dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar pasi që kishin shkaktuar vetë-aksident trafiku, njëri nga prej tyre qëllimisht  i kishte vënë zjarrin veturës. Zjarrfikësit kanë dalur në vend të ngjarjes dhe  kanë shuar zjarrin, ndërsa  njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close