fbpx
Lajme

Arrestohet në Ferizaj personi që sulmoi policin

Një person ka thyer xhamin e një lokali dhe ka sulmuar një zyrtar policor në Ferizaj, njofton policia e Kosovës.

I dyshuari më pas është arrestuar nga policia e Kosovës.

Por, në raportin e policisë shkruan se vet sulmuesi ka pranuar tretman mjekësor, pa sqaruar mirë se në çfarë rrethanash është lënduar ia.

Megjithatë, me  urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close