fbpx
Rozë

Odisea e pikëve të “Kënga Magjike” vazhdon, ja çfarë ka ndidhur mes Elhaida Danit dhe Mentor Hazirit!

Duket se jehona e festivalit “Kënga Magjike” vijon sërish mes këngëtarëve.

Në një foto të këngëtares Elhaida Dani ku ka komentuar këngëtari Mentor Haziri, kjo e fundit I ka kthyer me shaka një koment ku është thënë: “Jo, janë 30 pikët që s’më dhe kurrë”.

Nuk dihet se cili ka qenë komenti i Mentorit , por duket se ka ngjallur komente tek ndjekësit dhe për këtë arsye Elhaida ka reaguar sërish.

“Unë i dua të gjithë ata që më ndjekin njësoj, ju e dini sa shumë e vlerësoj mbështetjen dhe dashurinë tuaj… Por nuk toleroj nëse nuk respektohen miqtë e mi. Me Mentor Hazirin jemi miq dhe komenti im në fotot e fundit ishte thjesht një shaka. Ju lutem më shumë respekt. Më fal Mentor”,-theksoi Elhaida.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close