fbpx
Rozë

Ami me “nur shtatzënie”, shikoni si duket me barkun e rrumbullakosur!

Moderatorja Amarda Toska duket se është duke e shijuar pafund shtatzëninë e saj.

Në këtë foto të publikuar nga bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi, ajo shfaqet mjaft e buzëqeshur dhe me forma të rrumbullakosura nga shtatzënia.

Ami është në pritje të një vajze dhe tashmë barku i saj është mjaft i dukshëm. Së bashku me të dhe Ermalin në foto është edhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi. Ami dhe Ermali kanë edhe një djalë 6-vjeçar, Joelin e vogël.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close