fbpx
Rozë

Prekëse! Cima dhe Qumili në projektin e tyre për Vitin e Ri e bëjnë pjesë të tyre edhe Lecin (Video)

Të gjithëve na kujtohen “Treshi Përsheshi”, tre humoristët e njohur kosovar Leci, Cima dhe Qumili, të cilët edhe në kohët më të vështira përmes humorit të tyre, sillnin pak freski në shtëpitë tona. Mirëpo fatkeqsisht nga tre, tani ata kanë mbetur vetëm dy, pasi që Ibrahim Krajkova i njohur si Leci në vitin 2015 u nda nga jeta, shkruan Indeksonline.

Ndërsa dy kolëget e tij të cilët po e ndjejnë më së shumti mungesën e Lecit, në kujtim të tij ata projektin për Vitin e Ri ia kanë dedikuar aktorit tashmë të ndjerë. Madje Cima dhe Qumili përmes humorit e kanë bërë pjesë të tyre përmes disa fotografive dhe video inçizimeve edhe Lecin. Projekti i plotë pritet të dal për festat e fundvitit./Indeksonline/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close