fbpx
Rozë

Me flokë të gjatë apo të shkurtër, si duken më bukur të famshmet shqiptare?

Njihen si nga femrat më të guximshme të ekranit shqiptar.

Kjo për faktin se ndër vite kanë guxuar të eksperimentojnë me lookun e tyre dhe të bëjnë ndryshime drastike në pamje.

Nga floku shumë i gjatë ato i pamë me flokë shumë të shkurtëra duke u shndërruar totalisht.

Se cili stil u shkon më shumë mund ta gjykoni përmes renditjes më poshtë.

Morena Taraku

Era Istrefi

Dafina Zeqiri

Çiljeta

Aurela Gaçe

Jonida Vokshi

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close