fbpx
Rozë

Si dy pika uji…Zbulohet sozia e ‘Behlulit’, ngjashmëri e frikshme

Kivanç Tatlitug i njohur ndryshe si “Behlul” për rolin e tij tek telenovela “Dashuri e ndaluar”është një nga më të preferuarit e vajzave. 

Me miliona fansa e me shumë role te luajtura, Kivançi është një nga aktorët më të sukseshëm në Turqi. I quajtur ndryshe si Brad Pitt i Turqisë përveç suksesit në karrierë ai konsiderohet edhe si një nga meshkujt më të bukur e më të adhuruar nga femrat.

Kivanç Tatlitug

Dhe për të gjitha vajzat që u mërzitën kur aktori u martua kemi një lajm të mirë.
Është gjetur sozia e tij dhe ngjashëmëria midis tyre është e frikshme. Bëhët fjalë për modelin dhe bloggerin amerikan Austin Lyle.Nëse i krahason dy djemtë ata janë pothuajse identik dhe vështirë se gjen ndonjë dallim kur sheh fotot e tyre.
Kivanç Tatlitug dhe Austin Lyle

Austin Lyle

Austin Lyle

Kivanç Tatlitug

Kivanç Tatlitug

Kivanç Tatlitug

Kivanç Tatlitug

Austin Lyle

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close