fbpx
Rozë

Më mirë mos e shikoni, Jonida ‘frikëson’ me këtë foto

Ajo njihet për stilin e saj të veçantë, madje shpesh është konsideruar si këngëtarja më me stil shqiptare, shkruan Indeksonline.

Jonida Maliqi, ditëve të fundit u bë personazh kryesor në mediat rozë, kjo pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, të cilët kishin mbi 10 vite martesë. Martesë nga e cila kanë edhe një djalë.

Jonida duke qenë e afërt me fansat dhe ndjekësit e saj në rrjete sociale, nuk e ka problem të shfaqet edhe nga përditshmëria e saj. Madje ajo përmes një fotografie së fundmi është shfaqur me një maskë që i ka bërë fytyrës së saj./Indeksonline/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close