fbpx
Rozë

Çiljeta sërish në pritje të ëmbël…? Këngëtarja zbulon gjithçka

Prej vitesh është lakuar si një nga femrat më tunduese të skenës shqiptare.

Çiljeta u bë furrishëm pjesë e artistëve shqiptarë ku veç talentit të saj  u lakua shumë për pamjen e saj provokuese.

Kënfgëtarja, nënë e një dajli ka qënë më e distancuiar nga karriera e saj muzikore duke iu përkushtuar më së shumti jetës së saj private dhe rritjes së dajalit.

E ftuar në emisionin ‘Chic’ në ‘News 24’, Çiljeta u shpreh se për tre vitet e para të jetës së tij, ajo ka qenë tërësisht e fokusuar tek i biri.  Por ja si i është përgjigjur Çili pyetjes nëse  së shpejti do t’i japë një vëlla ose një motër Fernandos?

‘Për momentin është shumë herët për një fëmijë tjetër. Nuk është fare në mendimet e mia një gjë e tillë tani.’- u shpreh këngëtarja duke theksuar se për momentin është e përkushtuar tek karriera. 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close