fbpx
Rozë

E quajti të shëmtuar, Armela Hyseni hakmerret keq dhe e turpëron para publikut (Foto)

 

Armela e cila u bë e njohur pas pjesëmarrjes në “Big Brother” , është një ndër vajzat me të ndjekura në  Instagram ku publikon herë pas here foto nga jeta e saj. Por duket se jo të gjithë ndjekësit janë fansa, dhe një pjesë janë persona që nuk e pëlqejnë aspak e madje nuk ngurojnë as t’i komentojnë duke e etiketuar si të shëmtuar.

Këtë ka bërë edhe një nga ndjekëset e profilit të Armelës, por kjo e fundit i ka marrë disa foto nga profili i saj dhe ia ka postuar në Instagarm duke thënë se nëse ndonjë tjetër do të guxojë ta shajë, ajo do të hakmerret në këtë formë.

“Dhe të mendosh që kjo më komenton mua “Sa e shpifme….”. Zot fale. Bujrum kush ka ndermend ta bëj si kjo! Nuk toleroj më!”, ka shkruar Armela në foton e postuar në Instagram.

Armela e pra pranuar edhe vetë se ka bërë disa ndërhyrje estetike në fytyrë për të përmirësuar pamjen, por duket se jo të gjithë e paskan pëlqyer rezultatin.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close