fbpx
Rozë

Defenitivisht motrat më seksi të estradës!

Luana Vjollca dhe Marina Vjollca, tanimë janë simbol të pozitivitetit dhe bukurisë.

Përpos që janë moderatore të mrekullueshme, imazhi i tyre perfeksionon skenën e emisioneve të tyre.

Këtë e dëshmon edhe pamja e tyre e mahnitshme në emisionet e fundit. Sinonim të së mirës. S’është hiperbolizim, mirëpo realitet.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close