fbpx
Lajme

Ja qytetet shqiptare që do “zgjohen” me borë (Harta)

Meteoalb” bën publike hartën e zonave ku do priten reshje bore sonte gjatë natës dhe kryesisht nesër gjatë ditës.

Po ashtu publikohet edhe një hartë me zonat e tjera të vendit që parashikohen reshje shiu.

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close