fbpx
Rozë

Jehona bëhet si engjëll, vëmendje merr gjoksi i saj

Emri i saj është bërë shumë i njohur për publikun dhe mediet rozë.

Bëhet fjalë për Jehona Dreshaj, motrën e modeles dhe këngëtares Afërdita Dreshaj, transmeton Gazeta Express.

Jehona u bë e njohur vetëm falë formave të saj bombastike, të cilat aspak nuk heziton t’i shfaq para të gjithë ndjekësve të saj.

Jehona së fundmi është shfaqur pak më ndryshe për festën e Halloween-it. E veshur me një fustan të shkurtë, e flokë të gjata të bardha, ajo duket tejet seksi. Por që vëmendje merr gjoksi i saj bombastik.

Ajo thotë se është një engjëll.

Por, ditë më parë ajo ishte veshur si ‘devil’, me një fustan të kuq e brina në kokë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close