fbpx
Lajme

Dyshja e fuqishme botërore, Trump dhe Erdogan paralajmëron se gjithçka është “Good”

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka zhvilluar takime të shumta me liderë botëror, në Osaka të Japonisë.

Presidenti më u fuqishëm në botë gjatë Samitit të G20 pati rastin të takohet edhe me homologun e tij nga Turqia, Rexhep Taip Erdogan.

Ky i fundit e postoi një fotografi me numrin një të SHBA-së duke bërë me dorë shenjën “Good” (Mirë).

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close