fbpx
Rozë

Kida shumë sportive na e uron festën e 28 Nëntorit (Foto)

Këngëtarja e njohur Kida ka postuar disa “InstaStory” në llogarinë e saj në “Instagram”, prej ku e uron festën e 28 Nëntorit.

Në këto postime ajo shfaqet shumë e thjeshtë dhe sportive, shkruan Indeksonline.

Pa ndonjë detaj të veshjes kombëtare apo ndonjë efekt, Kida kishte vendosur që kaq thjeshtë t’i uronte fansat e saj.

Ja si duket Kida sot.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close