fbpx
Rozë

Vajza e Dr.Florit feston ditëlindjen, Landi i WSF përlot me urimin e tij!

Vajza e kantautorit të ndjerë Dr.Flori, Kaltrina feston gjatë ditës së sotme ditën e saj të lindjes.

Një urim mjaft i ndjerë për të ka ardhur nga Landi, mik të atit dhe bashkëthemelues i grupit “West Side Family”.

“Uroj të kërcesh nga lumturia!  GJATË! SHUMË GJATË! Uroj të kërcesh mbi çdo pengesë sado e madhe qoftë!  LART! LARG! MAJTAS! DJATHTAS! Uroj të kërcesh! KËRCE DHE EC PËRPARA! TË KAM XHAN KALTRINA! GJITHMONË!,”-përfundon Landi urimin e tij.

Që pas vdekjes së papritur të Dr.Florit Landi ka qenë gjithnjë i pranishëm për Kaltrinën dhe Danielin.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close