fbpx
Lajme

28 kosovarë dhe 2 serbë policë kosovarë na nderojnë me shqiponjë

Dita e flamurit kombëtar gjithmonë përcjellet me shqiponjën dykrenare.

Kjo foto e bukur i ka hije kësaj dite.

Nga akademia e Policisë së Kosovës në Vushtrri 30 policë kosovarë sjellin këtë foto mbresëlënëse.

Pjesë e Policisë së Kosovës në këtë foto janë edhe dy pjestarë të komunitetit serb.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close