fbpx
Rozë

Tuna e ka një problem, mbipeshën

Këngëtarja Altuna Sejdi nuk ka postuar shpesh fotografi pas lindjes se djalit të saj, Tiani

Altuna Sejdi – Tuna duket se ka problem që të kontrollojë kilet e saj.

Këngëtarja ka qenë shumë pak aktive nëpër rrjetet sociale pas lindjes se djalit të saj.

E duket se Tuna ende si ka kthyer format e saj, shkruan GazetaExpress.

Megjithatë ajo ka postuar një foto të tillë pas disa muajve, por që mbulon shumicën e trupit dhe nuk dihet a është ajo në formën që ka qenë më parë apo jo.

Kujtojmë se Tuna u martua me Patris Berishën, pasi mbeti shtatzënë me djalin e tanishëm. Që nga atëherë ajo nuk ka qenë shumë aktive edhe në jetën muzikore.

Nuk ka krijuar ndonjë këngë të re.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close