fbpx
Rozë

Edhe kjo i ndodhi Ritës. E ndalojnë të hyjë në restorant për shkak të veshjes

E ftuar në “The Jonathan Ross Show”, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka treguar një rast kur e kanë ndaluar të hyjë në restorantin e shefit të famshëm Gordon Ramsey.

“Unë doja, ashtu si të gjithë të konsumoja një vakt në restorantin e Ramsey, por nuk më lanë..Hyra dhe isha e lumtur që do haja, por ata më ndaluan duke më thënë se veshja ime ishte e papërshtatshme”, tha ajo ndërsa kujton edhe se çfarë kishte veshur.

Rita tregoi se atë ditë ishte veshur me tuta sportive dhe atlete, pa e ditur që restoranti kishte një kod të caktuar veshjeje.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close