fbpx
Rozë

Aksidentohet “Kemali”, kjo është gjendja e tij

Ai është njëri ndër aktorët më të njohur në Turqi.

Por, Burak Özçivit u bë i njohur edhe në Kosovë, me rolet e tij si “Bali Bej” e “Kemal”, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi bëhet e ditur se aktori i njohur është dërguar në spital. Kjo pasi që aktori i njohur u lënduar gjatë xhirimeve në filmin e ri “Can Feda”.

Kerem Bürsin dhe Burak Özçivit , të cilët shkuan në Eskişehir për xhirimet  e filmit të tyre të ri ‘Can Feda’, përsoi një aksident fatkeq.

Sipas burimeve Özçivit ka këputur ligamentet e këmbës së majtë dhe për këtë menjëherë u dërgua në spital.

Në filmin ‘Can Feda’ Özçivit dhe Bürsin do të luajnë si  dy ushtarë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close