fbpx
Rozë

Rezarta Shkurtën nuk e keni parë kurrë kështu!

Këngëtaren e njohur Rezarta Shkurta e kemi parë gjithnjë mjaft në formë dhe gjithnjë të kuruar.

Por duket se këtë herë Shkurta ka dashur të na tregojë anën tjetër të saj, atë pa tualet. Vetëm këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale një foto  sëbashku me vajzën e saj të vogël, Hera, në të cilën shfaqet tërësisht pa make-up.

Ndërkohë krahas fotos ajo ka shkruar: “Nani te mama! Ilaç shpirti!,”-përfundon postimi i këngëtares në rrjete sociale.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close