fbpx
Lajme

Kandidati i VV-së e shpall fitoren në Kamenicë

Qëndron Kastrati i Vetëvendosjes ka shpallur fitoren në Kamenicë.

Ai ka shkruar në Facebook se nga sot “fillojnë katër vitet e barazisë, zhvillimit, respektit ndaj qytetarit dhe llogaridhënies”.

Kastrati në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale u përball me Shaip Surdullin e LDK-së.

Postimi i tij i plotë:

Ju faleminderit të gjithë qytetarëve që na e dhanë besimin! Do të jemi bashkë për katër vite.

Urime Dardanë!

Sonte fillojnë katër vitet e barazisë, zhvillimit, respektit ndaj qytetarit, dhe llogaridhënies.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close