fbpx
Rozë

Kendall, Bella e Gigi “çmendin” me fotot për kalendarit e vitit 2018

Të gjitha shumë seksi për t’u parë.

Janë ato miq! Të bukurat e momentit si Kendall Jenner, Bella Hadid dhe Gigi të cilat janë fotografuar për kalendarin e vitit 2018.

E të gjitha modelët janë zhveshur për t’u paraqitur sa më seksi që është e mundur.

Temperaturat janë rritur kur Kendal Jenner dhe Bella bashkë me motrën e saj të madhe Gigi janë bashkuar për t’u fotografuar për kalendarin e vitit 2018 të revistës “Love”.

Yjet e modës e kanë sjell këtë kalendar shumë të nxehtë pasi që janë zhveshur në të brendshme.

Nuk ka kalendar më seksi së ky i sotmi.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close