fbpx
Rozë

“Old school”, kështu dukeshin kohë më parë Ledri, Daffy, Lyrical Son, Dj Blunt e Stine

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Stine duket se po ndjen nostalgji për kohën kur kalonte me disa miq të tij nga estrada kosovare.

Stine një nga këngëtaret më të pëlqyer, së fundmi në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar një fotografi nga arkiva ku shihej me disa emra të njohur të estradës kosovare, transmeton Gazeta Express.

Stine në këtë fotografi shihet së bashku me këngëtaren Dafina Zeqiri, reperët Ledri Vula e Lyrical Son si dhe Dj Blunt.

Ata shihen më të rinj e shumë më ndryshe se tani.

“#backintime???? #memories #oldschool #neëschool”, kishte shkruar Stine.

Si duket Stines po i mungojnë kolegët e tij me të cilët ka kaluar momente shumë të bukura.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close