fbpx
Rozë

Vildanja e Anxhelina përsëri në krahët e ish të dashurit të Era Istrefit

Vildane Zeneli dhe Anxhelina Ramosaj përsëri janë shfaqur në krahët e ish të dashurit të Era Istrefit

Faton Shoshi dhe Era i kanë dhënë fund lidhjes se tyre që disa muaj.

Por, përderisa Era ende nuk është parë në shoqërinë e ndonjë mashkulli, kështu nuk ka bërë Fatoni.

Ai është në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe duket se atje ka gjetur shoqëri me dy bukuroshe shqiptare, Vildane Zeneli dhe Anxhelina Hadergjonaj.

Në një seri videosh që ka publikuar Vildania në Instastory shihet se ata janë në një shoqëri të mirë derisa argëtohen se bashku në një klub amerikanë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close