fbpx
Rozë

Rita e zhveshur e tëra kujton momentet e 2017’ës

Rita e bën nxehtë në dimër!

Rita Ora është zhveshur përsëri për të treguar se sa seksi është derisa ka ekspozuar kësaj radhe të pasmet e saj tepër seksi.

E këngëtarja kosovare ka vendosur që këto foto ti shpërndaj edhe në Instagram derisa po e feston fundin e vitit 2017, pa dyshim i suksesshëm për të pasi që realizoi disa këngë dhe është në përpunim të albumit të saj më të ri.

Si zakonisht edhe kësaj radhe Rita ka treguar se di të provokojë derisa në këto foto duket shumë seksi dhe në top formë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close