fbpx
Rozë

“Xhakarta” pozon me fustan të shkurtër dhe bluzë transparente që i ekspozon reçipetat (Foto)

Ajo është një ndër aktoret më të bukura të serialit të njohur shqiptar “O sa mirë”. 

Bëhet fjalë për aktoren e njohur Arta Elelzajn, e cila ka rrëmbyer zemrën e publikut shqiptar.

Bukuroshja është me profesion juriste ndërsa ka punuar edhe si modele për disa agjenci kosovare.

“Xhakarta” është emri i klinases në serial, e cila do të luan rolin e mbesës së “Hakiut”.

Së fundi, kaçurrelja ka publikuar një fotografi tejet joshëse në llogarinë personale në Instagram.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close