fbpx
Rozë

Ilda Bejleri zhvishet në Dubai, kush ja ka bërë foton sexy

Moderatora e shumë përfolur sportive ka nisur disa ditë pushimi.

Ilda Bejleri ka zgjedhur, pikërisht Dubain. Moderatorja sexy ka ndarë disa foto mjaft provokuese në rrjetet sociale teksa po shijon të nxehtin e një nga vendeve më të lakmuara për pasanikët.

Ndërkohë Ilda është përfolur në media se është në një lidhej dashurie me deputetin e  ri të Partisë Demokratike, Klevis Balliu.

Ajo ka pohuar faktin se është në një lidhej dhe partneri i saj nuk është futbollist.

Me këtë deklaratë ajo ka konfirmuar në nëj farë mënyre lidhjen me Klevisin.

Të jenë nisur së bashku në këtë udhëtim për t’i shpëtuar vëmendjes që u është kushtuar së fundmi dhe është vallë pikërisht Klevisi ai që ka realizuar këto foto kaq provokuese të moderatores…?

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close