fbpx
Rozë

Erina Sherifi me këngë të re

Erina Sherifi është artistja më e re tanimë në botën e muzikës.

Zëri i saj tani ka filluar të bëhet pjesë e pandashme e shoqërise kosovare. Talenti i Erinës, premton shumë në të ardhmen.

Ajo depërtoi në tregun e muzikës fillimisht përmes cover-ave të ndryshëm, ku mori pëlqime dhe komente edhe nga artistë të ndryshëm.

Erina tanimë ka realizuar dy videoklipe shumë të suksesshme. Videoklipi i saj i parë është “Nalt”, ndërsa videklipi i dytë i publikuar sot titullohet “A m’don” për realizimin e të cilit ajo falenderon BimBimman e të tjerë.

https://youtu.be/erpcfxGJVSk

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close