fbpx
Lajme

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Indeksonline ka siguruar disa fotografi të këtij aksidenti i cili ndodhi në hyrje të autostradës “Arbën Xhaferi”.

Aty janë përfshirë një veturë e tipit “Audi” si dhe një kamion transportues.

Njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close