fbpx
Lajme

Albright me lot në sy, kështu përshëndet qytetarët (FOTO)

Është duke u mbajtur koncerti i Filarmonisë së Kosovës për nder të 20-vjetorit të Çlirimit në Katedralen “Nëna Tereza” në Prishtinë. 

Koncertin po e ndjekin edhe krerët e shtetit si dhe sekretarja Madeleine Albright, shkruan “Zëri.info”.

Image

Image

Image

AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close