fbpx
Lajme

Arban Abrashi dhe Shpend Ahmeti ndeshen në një lokal në kryeqytet

Dy rivalët më të fortë në zgjedhjet e sotme të balotazhit në Kosovë, Shpend Ahmeti e Arban Abrashi kanë qenë shumë pranë njëri tjetrit në një nga lokalet e Prishtinës.

Dy kandidatë që synojnë të bëhen kryetarë të Prishtinës, ishin fare pranë njëri tjetrit në një moment, shkruan Indeksonline

Në fytyrën e tyre vërehej disponim në kohën kur qytetarët po votojnë për të vendosur fatin e tyre.

Mes tyre nuk pati përshëndetje, por nuk pati as provokime.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close