fbpx
Lajme

Anëtari i VV-së i përfshirë në aferën e 2 milionshit, mijëra euro në konton e tij

Skandali i marrjes së dy milion eurove ka ngjallur reagime të ashpra në publik dhe ka shkaktuar “tërmet” në vend.

Pjesëmarrës në këtë skandal është edhe anëtari i VV-së, Florim Shala i cili është pronar i biznesit “Oda e Junikut”.

Më shumë se 6 mijë euro, pronarët Kadri e Valon Shala i kanë dërguar tek firma e tij “Oda e Junikut”.

Hetimet janë duke vazhduar për këtë rast nga institucionet kompetente.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close