fbpx
Lajme

Bekim Jashari: Aktakuza ndaj Thaçit e Veselit është aktakuzë ndaj UÇK-së (VIDEO)

Kryetari i Skenderajt z. Bekim Jashari ka shprehur edhe njëherë mbështetjen e plotë ndaj dy figurave kryesore të UÇK-së z. Thaçit e z. Veseli.

Sipas tij, qytetarët as nuk guxojnë të mendojnë e leremë të flasin pozitivisht e të gëzohen për këto aktakuza. Ai ka thënë se aktakuza ndaj Thaçit e Veselit është aktakuzë ndaj UÇK-së dhe nuk është aktakuzë individuale.

Shikone prononcimin e plotë: https://www.facebook.com/870320119786305/videos/702121360662346/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close