fbpx
Lajme

Cakolli i PDK-së tallet: Serbia ka filluar tërheqjen shkaku i Rron Gjinovcit, e jo i ShBA-së dhe Anglisë

Kjo eshte arsyeja pse Serbia ka fillu sot terheqjen e trupave ushtarake nga kufiri me Kosoven. Arsyetimet tjera se gjoja Amerika e Anglia e kane detyru, jane vetem spekulime edhe trillime!

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close