fbpx
Lajme

Çfarë po ndodhë? Arrestohen 15 persona

Policia e Kosovës ka arrestuar 15 persona gjatë 24 orëve të fundit për vepra dhe incidente të ndryshme.

Sipas policisë, arrestimet janë kryer në të gjitha rajonet e vendit ndërsa për të njëjtat është informuar Prokurori i Shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, 12 nga të arrestuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa tre janë liruar në procedurë të rregullt.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close