fbpx
Lajme

Gazetari Çeku: Vuçiqi fitoi dy herë, njëherë para ndërkombëtarëve dhe herën e dytë në zgjedhje

Gazetari Fitim Çeku ka dhënë opinionin e tij të shkurtër sa i përket zgjedhjeve në Serbi të mbajtura dje. Sipas tij Kurti ia mundësoi fitoren Vuçiqit para ndërkombëtarëve.

Ja postimi i tij i plotë:

Vuçiqi sonte fitoi per here te dyte. Heren e pare fitoi para nderkombetareve kur Albini ua ndali te drejten serbeve me votu. Heren e dyte sonte me 71%Nuk eshte qe Albini nuk ka merita per kete 71% te Vuçiqit.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close